Kimyagerler Derneği Marmara Şubesi Açıldı.Kimyagerler Derneğinden yapılan açıklamaya göre; Kimyagerler Derneği Marmara Şubesi, şube binasının kiralanması ve İstanbul Dernekler Müdürlüğü’ne başvurunun ardından 01.02.2011 itibariyle resmen açılmıştır.

 

ŞUBE ADRES:

Perpa Ticaret Merkezi A-Blok 10.Kat No:1530 Şişli-İSTANBUL

PERPA TİCARET MERKEZİ’ne ulaşım:Bir tarafı Piyale Paşa Bulvarı, diğer tarafı ise E-5 Çevre Yoluolan PERPA, aynı zamanda TEM Devlet Karayolu ile de bağlantılı bulunmaktadır.

PERPA`dan

ATATÜRK HAVA ALANI`na 20 dakikada,
BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ`ne 10 dakikada,
GEBZE`ye 30 dakikada,
ayrı ayrı yollardan
ŞİŞLİ ve TAKSİM`e 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

Haritada görüntüle: Perpa Ticaret Mrk.

About these ads

etkinkimyagerler hakkında

Etkin kimyagerler projesi, mesleki haklar için çalışan kimyagerlerin oluşturduğu meslektaşlık hareketi olarak geliştirilen bir sorumluluk projesidir. Etkin kimyagerler olarak tüm kimyagerleri bir araya getirerek; mesleki sorunların çözümü ve uluslararası standartlarda yer alan hakların hayata geçirilmesi için çalıyoruz. Etkin Kimyagerler olarak; tüm siyasi görüşlerden bağımsız olarak ETKİN KİMYAGER paydası altında bir araya gelmek amacındayız.

02 Şubat 2011 tarihinde Haberler içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorumlar Kapalı.

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: